Ekonomi

Bitci Borsa, önde gelen Taraftar Tokenlarının GLFT pazarında listeleneceğini duyurdu

K bitcoin borsası Bitci , kripto ekosistemi e yenilikler sunmaya devam ediyor. Son zamanlarda Küresel Hayran Jeton liste doğranmış Ne duyuran Bitçi , yeni bir adım atıyor Şimdi de GLFT M arketip uygulandı .

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bitci, kripto ekosistemindeki kullanıcılar için yeni bir uygulama başlattı. 11 Mayıs 2023 tarihinde Global Taraftar Token’ı (GLFT) TL piyasasında listeleyen borsa, Global Taraftar Token ile artık yeni bir pazar oluşturduğunu kamuoyuna duyurdu. Şu ana kadar 32 farklı Taraftar Token için GLFT paritesinde listelenme tamamlanırken, Bitci Borsa üyelerinin önümüzdeki dönemde daha kapsamlı bir deneyim ortamından faydalanması hedefleniyor.

GLFT, Taraftar deneyimini daha ileriye taşımak için devreye alınmıştır.

Ekosistemin daha geniş kitleler tarafından benimsenmesi ile kripto varlıklar her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların birçok farklı alanda kullanmaya devam ettiği kripto varlıklar, iş dünyasındaki departmanların işleyişini değiştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda, hali hazırda hem MEXC küresel borsasında hem de Bitci küresel borsasında TL piyasasında işlem gören Global Taraftar Token, değişen ve dönüşen son kullanıcı davranışlarının yoğunlaştığı bir dünyada taraftar deneyimini ileriye taşımak için kullanılmaktadır. giderek dijitalleşiyor.

Global Taraftar Token pazarında Kocaelispor, Afyonspor, Fatih Karagümrük SK, Adanaspor, Gençlerbirliği, Denizlispor, Bursaspor, Eskişehirspor, Ankaragücü ve Karşıyaka gibi birçok değerli kulüp; Yurt dışından Porto, Santos ve Lazio gibi dünyanın en yetkin futbol kulüplerinin Taraftar Tokenları bulunmaktadır. Bitci Borsa, hem küresel hem de yerel olarak en çok tanınan Taraftar Tokenlerinin listeleneceğini duyurdu.

“Tüm önde gelen Hayranlar Jetonlar GLFT zamanla pazardaki yerini alacaktır”

Konuyla ilgili resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan, Bitçi Değişme Genel Müdür Ahmet Onur Yeygün , “GLFT pazarı yakında açılıyor. Sadece Bitci Taraftar Tokenları değil, önde gelen tüm Taraftar Tokenları da zamanla GLFT pazarında yerini alacaktır.” sözlerini kullandı. Ayrıca yine sosyal medya üzerinden takipçilerine önümüzdeki dönemde hangi Taraftar Tokenlarını platformda görmek istediklerine dair bir soru sordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu