Haber

Sadakatsiz dizisi Nil’in yıldızı Nazlı Bulum ilk cinsel deneyimini anlattı! “Anne içimde prezervatif kaldı”

Nazlı Bulum programda ilk cinsel deneyimini rahatça anlattı. Ünlü oyuncu o dönemde başına gelen komik bir anıyı da paylaştı.

Annesinin mutlaka özel biriyle birlikte olması konusunda ısrar ettiğini söyleyen Bulum, başına gelen olay sonrasında doğrudan annesinden yardım istediğini ve annesinin verdiği tepkiyle onu nasıl sakinleştirdiğini anlattı.

“Annem ısrar etti”

bulma, “Annem ilk cinsel deneyim konusunda ısrarcıydı. Özel bir şey mi, özel biriyle mi yoksa hemen değil mi bu konuda daha kontrollü olmaya çalışıyordu.

“İlk kez seviştiğim hafta komik bir şey oldu”

Lisedeyken erkek arkadaşlarım olmaya başladım. Meğerse şimdi öpüşüyorum… Yani daha sık sevgilim olan biriyle olsun. İlk seviştiğim hafta komik bir şey oldu.

“On yedi yaşındaydım”

On yedi yaşımın sonlarındaydım. Ve beni inanılmaz derecede paniğe sokan bir şey yaşadım. Annemle birlikte sessizce eve girdim, babam uyuyordu. Ve öylece gidip uyanıyorsun, çok kötü bir şey olmuş.

“Kadın çok panikledi”

Tabii kadın çok panikledi. Mutfağa gittik, bilemiyorum. “Anne, ne yapacağımı bilmiyorum” dedim. Hastaneye gitmemiz gerekiyor. Annem paniklediğinde söyledim.

“İçimde de prezervatif kalmıştı”

İçimde prezervatif kaldığını söyledim. “Benim için o kadar korkunç bir şeydi ki… Annem de buna gülerek tepki verdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu