Haber

Yasemin Sakallıoğlu havalimanında bavulsuz kaldı! O Anlar Aklıma İstanbul’a Son Çağrı Filmini Getirdi

Sosyal medyada çektiği görüntülerle tanınan Yasemin Sakallıoğlu, sık sık yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Sakallıoğlu’nun stand-up gösterisi için gittiği Avustralya Havalimanı’nda bagajı kayboldu. Ünlü komedyenin o anları akıllara ‘İstanbul’a Son Çağrı’ filmini getirdi.??

Hem komedyen hem de oyuncu Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medyanın en bilinen isimlerinden biri.

Instagram’da paylaştığı videolarla adından söz ettiren Sakallıoğlu, stand-up gösterileri ve oyunculuğuyla da başarısına katkıda bulunuyor.

Son olarak senaryosunu Büyükak’ın yazdığı ve Sakallıoğlu ile başrolü paylaştığı “Mutluyuz” adlı komedi filmi 29 Aralık’ta vizyona girdi.

Hatta İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu, Türkiye turnesinin hemen ardından çıktıkları Avrupa turnesinde de büyük ilgiyle karşılandı.

Çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren Sakallıoğlu, ‘Mutluyuz’ filminin turnesini tamamladıktan sonra ‘Stand-up’ gösterisi için Avustralya’ya gitti.

Ancak ünlü komedyeni Avustralya Havalimanı’nda bir sürpriz bekliyordu… Yasemin Sakallıoğlu, Avustralya’ya indikten sonra bagajının başka bir terminalde bırakıldığını öğrendi. ??

Başına gelen bu talihsiz olaya rağmen moralini bozmayan Sakallıoğlu, taşıma bantlarına çaresizce baktığı anları “Bagajsız kaldık” notuyla paylaştı.?

Ve ünlü komedyenin sınırları yıkıldı;?

Yasemin Sakallıoğlu’nun başına gelen bu olay akıllara “İstanbul’a Son Çağrı” filmini getirdi. Filmin konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse;

Film, New York’a giderken havaalanında karşılaşan Mehmet ve Serin’in hikâyesini anlatıyor. Havaalanında bagajını kaybeden Serin, kendisine yardım etmek isteyen Mehmet’le unutulmaz bir gece geçirir.

Yasemin Sakallıoğlu, başına gelen olayı bu filme benzetti ve şu notla durumunu Ti’ye taşıdı: “İlişkimizde daha iyiye gideceğiz. Şu anda olaylar bunu gösteriyor.”??

derebucak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu